Głodówka odchudzanie, sprawdziłem czy działa ?

Dietę głodówka odchudzanie sprawdziłem już dawno, gdy miałem problem z odchudzaniem i nadwagą. Czyli wtedy gdy nie mogłem zawiązać swojego buta, a już nie wspomnę o zakładaniu skarpetki :) Dokładniej to szukałem sensownego odchudzania, i sekretnego sposobu „jak szybko schudnąć„. Po prostu zalezało mi na tym, by szybko schudnąć do wesela mich znajomych.

Głodówka odchudzanie

Gdy wesele było coraz bliżej stwierdziałęm, ze w końcu zacznę nie jeść, po prostu przeszedłem na głodówkę. Więc jak powiedziałęm tak zrobiłem. Dzień pierwszy był ok., ale tylko pierwszy. Kolejne to była kompletna masakra, męka i sam nie wiem jak to jeszcze nazwać.

Czułem się jak na uwięzi, gdzie nie mogłem się ruszyć. Nie mogłem wejść do kuchni po herbatę z dwóch względów. Pierwszy to taki że codziennie mnie głowa bolała, drugi to non stop chciało mi się wymiotować, a 3 to taki że jak wchodziłem do kuchni to od razu widziałem lodówkę :)


Wytrzymałem 4 dni na diecie głodówka odchudzanie.

Tylko 4 dni. Pomyślałem sobie po co mam robić głodówkę i się meczyć. Trzeba znaleźć inne sposoby na szybkie odchudzanie.

Z tego co zacząłem czytać w necie, okazało się że takia głodówka odchudzanie, może mieć za soba masę powikłań, czyli bóle głowy, żołądka, słabości, zawroty głowy itp. Ale mało tego, dieta głodówka z powalnia przemianę materii, i wtedy twój organizm w ogóle nic nie chudnie, wiec co to za odchudzanie.

Głodówka to nie odchudzanie !

Dopiero gdy opracowałem mój sprawdzony system, wtedy widziałem wyniki szybkiego odchudzania, Jeśli chcesz wiedzieć jak ja to zrobiłem, wejdź na ten link i pobierz poradnik, jak nie sprawdzisz to nie uwierzysz, a szybkie odchudznie to na pewno nie głodówka.

kliknij tutaj
This entry was posted in głodówka odchudzanie, jak schudnąć w tydzień, Jak szybko schudnąć, skuteczne odchudzanie, zdrowe odchudzanie and tagged , , , . Bookmark the permalink.

5 Responses to Głodówka odchudzanie, sprawdziłem czy działa ?

 1. kosmici says:

  Bardzo fajnie napisany artykuł.

 2. Piotrek says:

  Popieram głodówka to najgorsza metoda odchudzania się!

 3. sław says:

  Całkowita racja głodówka to nie jest dobry pomysł.

 4. x says:

  czułeś sie źle bo twój organizm się oczyszczał, a najwyraźniej miał z czego, nie wiem czy głodówka to metoda na odchudzanie, ale na pewno leczy

 5. Głodówka nie dość, że spowalnia metabolizm to jeszcze jak widać pogarsza kondycję psycho-fizyczną :) Jak myślisz tylko „nie mogę nic zjeść” to skupiasz się na tym czego nie chcesz. Dlatego potem widzisz tylko jedzenie, którego nie chcesz widzeć, jak na złość :)
  „x” dobrze piszesz –> głodówka może i oczyszcza, to fakt, ale do głodówki trzeba się odpowiednio przygotować, nie zaczynasz głodówki z dnia na dzień postanawiając „od dzis głodówka”, bo jak ktoś nie jest tego świadomy, to traktuje głodówkę jak chęć odchudzania a nie oczyszczania organizmu ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>