Jak schudnąć skutecznie ?

Jak schudnąć skutecznie ? Takie pytania zadaje mi cała masa odwiedzających mojego bloga, których dręczy pytanie jak szybko schudnąć. Pomimo tego że na blogu nie piszę zbyt często, ze względu na brak czasu, to moja metoda „jak szybko schudnąć” działa. I nie ma ona nic wspólnego z tym że na blogu pisze rzadko :)

Odpowiem na 3 najczęściej zadawane pytania:

Jak schudnąć skutecznie ?

Schudnąć skutecznie to znaczy 2 kg tygodniowo i to bez efektów jojo. Przynajmniej taka jest moja teoria. Zastanawia mnie jak to jest możliwe że ktoś szybko chudnie np. 4 kg tygodniowo, za pomocą jakiś dziwnych tabletek na odchudzanie. Ale gdy nagle przestaje brać tabletki i kończy z pseudo „dietą” to nadwaga wraca z podwójna siłą, co sprawia że nasz mózg uświadamia sobie że nie możemy już nigdy schudnąć.

Jak schudnąć szybko ?

To pytanie gnębi chyba wszystkich przed latem :)  Dziwne że w zimie nikt nie myśli o tym jak szybko schudnąć, tylko obżera się ile wejdzie do ust :) A gdy przychodzi lato to nagle każdy berze się za odchudzanie :) Odpowiedź na pytanie jak szybko schudnąć jest jedna, chudnij tak żeby się nie zamęczać głodówką, to po pierwsze. Po drugie schudniesz szybko, jeśli w głowie zakodujesz sobie cel. A Twoim celem powinno być: szybko schudnąć a przede wszystkim skutecznie ! Myśl często nad tym jak wyglądasz i jak chcesz wyglądać za „x” czasu, np. za miesiąc czy dwa. Najlepiej powieś sobie zdjęcie na ścianie osoby z figurą jaką chcesz mieć.


Jak schudnąć zdrowo ?

Schudniesz zdrowo pod jednym warunkiem, trzymając się określonej diety. Moja dietę którą ja stosuję, opracowałem sam na bazie wiedzy o zdrowym racjonalnym zywieniu. W niej znajduja sie takie produkty jakpełnoziarniste zboża ( 60% ) warzywa ( 30% ) owoce. orzechy, pestki i ograniczyłem spożycie nabiału i do tego mięso sporadycznie. Zero chleba, słodyczy, i mieszanek kalorycznych, coca coli itp.  Co już zresztą opisałem w poprzednim wpisie jak szybko schudnąć 10 kg

Więc czytelniku, sumując. Postaw sobie cel, ułóż sobie dietę, możesz też skorzystać z mojej, skutecznej i sprawdzonej deity( kliknij tutaj). A gwarantuję tobie że pytanie jak schudnąć szybko i skutecznie nie będzie dla Ciebie problemem.

kliknij tutaj
This entry was posted in jak schudnąć w tydzień, Jak szybko schudnąć and tagged , , , . Bookmark the permalink.

2 Responses to Jak schudnąć skutecznie ?

  1. Mateusz says:

    no i gitara, ja też schudłem

  2. Fajnie, że sam potrafisz dostosować sobie dietę, bo niestety wiele osób ma z tym właśnie problem. Chodzą do dietetyka i słuchają osoby, która ich nie zna i nie zna ich upodobań i najczęściej daje odgórne zalecenia i plany żywieniowe, które trudno w realnym świecie takiej osobie utrzymać. Często moi klienci to takie właśnie osoby, które mówią, że tylko pieniądze stracili na diety od dietetyka, bo w ogóle nie nauczyli się jak jeść, bo zostali zamknięci w odgórnie wyznaczonych przez kogoś ramach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>