Jak spalić tłuszcz z brzucha i przyspieszyć metabolizm?

Jeśli zadajesz sobie pytanie jak spalić tłuszczu z brzucha, pośladków, ud i innych części ciała i przyspieszyć metabolizm to mam nadzieję, że że znajdziesz tu przydatne informację :) Ważne jest zrozumienie i w drożenie skutecznych metod na spalenie tkanki tłuszczowej by nie popełniać przy tym popularnych błędów jak na przyklad trening tylko jednej partii mięśni gdzie nam najwięcej nagromadziło się zapasów tłuszczów.

W tym artykule postaram się opisać zagadnienia dotyczące spalania tkanki tłuszczowej i przyspieszenia metabolizmu, oraz jak to wygląda w praktyce. Zanim zaczniesz czytać to zobacz tą stronę: kliknij tutaj….

Jak spalić tłuszcz ? – najczęściej popełniane błędy

Podstawą do osiągniecie szczupłej sylwetki jest właściwie dobrana dieta i umiarkowane ćwiczenia fizyczne. Problem jest tylko wtedy kiedy nie wiemy co, jak i kiedy jeść. To samo tyczy się ćwiczeń, dlatego też z braku wiedzy i lenistwa dajemy skusić się by pójść na skróty i kupić jakiegoś cudownego  ”suplementa diety”  za namową haseł reklamowych i zapewnień producenta, że niby to środek naturalny i skuteczny i nie szkodliwy – co  jak już się przekonałem na własnej skórze kompletną bzdurą. Po tych doświadczeniach jestem teraz zdania, że jedyne co te medykamenty potrafią najlepiej zrobić to skutecznie odchudzić nasz portfel o czym pisze też w innym artykule. W dłuższej perspektywie po zakończeniu kuracji waga i tak powraca, a nasz cały wysiłek spalania tłuszczu idzie na marne.

Stosowanie destrukcyjnych diet opierających się na liczeniu kalorii czy głodówkach to też nie najlepszy pomysł. Kiedy ograniczymy radykalnie jedzenie spowalniamy nasz metabolizm do extremum, ponieważ taka jest funkcja obronna organizmu – w ten sposób broni się przed zagłodzeniem i magazynuję energię potrzebną do funkcji życiowych.  Tak więc nasz e ciało będąc już w takim spowolnionym trybie  metabolicznym bardziej gromadzi spożywane substancję  niż przekształca je na bieżąco w energię. Dlatego po zakończeniu głodówki tak szybko powracamy do poprzedniej wagi bo zaczynamy więcej jeść, a nasz metabozlizm działa w trybie magazynowania tłuszczu, w wyniku czego często możemy przybrać na wadzę niż przed kuracją. Szybkość metabolizmu może być również spowolniona od innych czynników, takich jak: siedzący tryb życia, pomijanie posiłków ( minimum 3 dziennie ),błędy żywieniowe,  a także brak regularnych ćwiczeń. metabolizm ma ogromny wpływ na spalanie tłuszczu i na tym się skupimy.

Jak zatem przyspieszyć metabolizm, aby spalić tłuszcz?

By przyspieszyć metabolizm i utrzymać taki stabilny stan wystarczy wprowadzić kilka zmian w naszym codziennym stylu życia.

- właściwie zbilansowana dieta ( możesz też skorzystać z mojej, skutecznej i sprawdzonej diety , kliknij tutaj )

- możesz skorzystać z domowego programu ćwiczeń kliknij tutaj…

- regularne posiłki bez przejadania się

- ograniczenie produktów opartych na węglowodanach prostych ( cukry ) jak i alkoholu

- regularne umiarkowane ćwiczenia ( już kilka minut dziennie pozwoli Ci na przyspieszenie metabolizmu )

Utrzymując właściwie zbilansowaną dietę najłatwiej spalimy tłuszcz stosując przy tym umiarkowane ćwiczenia fizyczne. Dieta jak i fizyczne ćwiczenia nie musza być wcale katorgą czy też czymś nieprzyjemnym. Wręcz przeciwnie ćwicząc wyzwalają się endorfina czyli tak zwane hormony szczęścia, którę bardzo pozytywnie wpływają na samopoczucie. Po regularnych ćwiczeń, takich jak chodzenie, jazda na rowerze i pływanie Twój metabolizm wzrośnie nie tylko podczas działania, ale przez kilka godzin po. Wybierając schody zamiast windy to świetny i naturalny sposób urzeczywistniać ćwiczenia w życiu codziennym. Pamiętaj o tym, że mięśnie potrzebują dużo energii by funkcjonować prawidłowo dlatego w diecie należy ograniczyć tłuszcze pochodzenia zwierzęcego jak i cukier by nasz organizm zaczął pobierać energię pochodzącą z tłuszczów zgromadzonych pod naszą skórą.

Pokarmy, które przyspieszają metabolizm to te, które mają podwyższony poziom złożonych węglowodanów i białek. Złożone węglowodany i białka, wymagają więcej energii dla organizmu by je rozbić i użyć. Podział złożonych węglowodanów powoduje że insulina jest uwalniana wolniej do krwi i to jest korzystne dla zrównoważonego przepływu energii i ulga dla naszej trzustki, dzięki temu mamy mniejszy apetyt na przekąski lub łaknienia cukrowych słodyczy.  Warzywa i owoce są bogate w błonnik, i cenne mikro i makroelementy, które są również niezbędne by przyspieszyć metabolizm przez co uruchomimy spalanie tłuszczu z brzucha i nie tylko :) .

Jak spalić tłuszcz z brzucha – ważna jest dieta 

By spalić tłuszcz i przyspieszyć metabolizm niezbędne jest umieszczenie w swoim menu pełnowartościowych zbóż i warzyw a także przypraw. Jeśli brakuje Ci przepisów i jadłospisu na zdrową dietę znajdziesz ją w moim poradniku ( kliknij tutaj)

 

kliknij tutaj
This entry was posted in głodówka odchudzanie, jak schudnąć w tydzień, jak schudnąć z brzucha, skuteczne odchudzanie, tabletki na odchudzanie, zdrowe odchudzanie and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>