Jak szybko schudnąć czyli 10 kg w miesiąc ?

Jeżeli myślisz, że teoria jak szybko schudnąć nie działa, to jesteś w wielkim błędzie. Mi się to udało i wiem że tobie tez się uda. Ale warunek jest jeden. Musisz naprawdę chcesz szybko schudnąć, i musisz wiedzieć jak szybko schudnąć. Ale najważniesze to żebyś chciał/a szybko schudnąć.

Ja ważyłem 95 kg przy zroście 176 cm, czyli miałem ok. 20 kg nadwagi. Po 2 miesiącach ważyłem 80 kg. Świetnie prawda ? To jest dopiero obalenie teorii „jak szybko schudnąć” bo większość ludzi uważa że się nie da !

Wskazówki czyli co i dlaczego ?

- Pij dużo wody
- nie jedz fast fodów
- jedz regularnie i systematycznie
- nie musisz ćwiczyć choć możesz

Tylko tyle i aż tyle. Przynajmniej ja stosowałem taką zasadę. Ale fakt faktem to muszę Ci powiedzieć, że nie co się liczy, ale jak. A jak dokładnie opisuje w moim poradniku.


Obalamy mity czyli zapomnij o o tym co do tej pory słyszałeś/aś:

Zapomnij o jakich kol wiek tabletkach czy suplementach pomagających odchudzanie. To nie działa i nigdy nie będzie działać. Sprawdziłem i to co udało mi się tylko zrobić to popsułem żołądek, oraz opróżniłem swoje kieszonki z kasy. Musisz wiedzieć ze to tylko biznes, a firmy te nakraja nas jak mogą, bo biznes na odchudzaniu jest naprawdę wielki i ma biliony złotych obrotów rocznie.

Zapomnij o głodówce, jak chcesz szybko schudnąć. Głodzenie się spowalnia proces przemiany materii który jest odpowiedni za chudnięcie, a to jest złe. Metabolizm musi być szybki, wtedy szybko trawisz jedzenie, co prowadzi do szybkiego spalania tkanki tłuszczowej.

Zapomnij o tym, że ćwicząc możesz schudnąć.

Jeśli nie stosujesz diety, to sukcesu nie osiągniesz. Ja gdy ćwiczyłem, brzuch miałem nadal. Kondycja ok, była, ale waga w ogóle nie spadała. Dopiero jak odkryłem mój sposób na dietę , okazało się że działa. Więcej o tym jak szybko schudnąć z brzucha.

Mało tego tą dietę i ten system sprawdziło całe grono moich znajomych i ich znajomi. Każdy z nich już wie jak szybko schudnąć, i ty też możesz wiedzieć. pobierając mój poradnik

kliknij tutaj
This entry was posted in ćwiczenia odchudzające, głodówka odchudzanie, jak schudnąć w tydzień, jak schudnąć z brzucha, Jak szybko schudnąć, skuteczne odchudzanie, tabletki na odchudzanie, zdrowe odchudzanie and tagged , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

2 Responses to Jak szybko schudnąć czyli 10 kg w miesiąc ?

  1. Pingback: Jak schudnąć szybko skutecznie sposoby | Jak szybko schudnąć ?

  2. Pingback: Jak szybko schudnąć z brzucha | Jak szybko schudnąć ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>