Jak szybko schudnąć z brzucha

Jak szybko schudnąć z brzucha ? to pytanie gnębi chyba nawet tych którzy się nie odchudzają, ponieważ nie mają nadwagi, ale za to jak zawsze jest brzuch :) Skąd Ty to znasz :D Pisałem już w moim poprzednim wpisie jak możesz schudnać ale o brzuchu tam nie ma mowy ;) Czasami bywa tak że chudniesz, ale brzuch masz nadal, więc co z tym zrobić ?

Dziś chciałbym wam powiedzieć jak szybko możesz schudnąć z brzucha.

1. Najważniejsze to nie obżeraj się, jedz częściej a mniej, niż raz a dobrze :)
2. Pij dużo jogurtów jogurty mają w sobie żywe kultury bakterii zmiejszają wzdęcia i zaparcia. Dostarczają dobrą florę z zewnątrz przez co zmniejsza się produkcja gazów w jelitach. Dzięki temu wzdęcia ustępują i brzuch znów jest płaski.
3. Pij dużo herbat np. zielona herbata, ziół.
4. Ogranicz alkohol ;)
5. Zacznij ćwiczyć
6. Nie garb się.

kliknij tutaj

Jak zacząć ćwiczyć by szybko schudnąć z brzucha ?

Przede wszystkim musisz zrzucić tłuszcz, by zabrać się za rzeźbę. W moim poradniku – (kliknij tu), dokładnie to opisuję Nic ci nie da to że będziesz robić brzuszki, bo takim sposobem zbudujesz mięśnie które będą ukryte i tak pod fałdami tłuszczu.

Moim sposobem, jest jazda na rowerze, lub rowerku domowych, ale bardzo grubo ubranym. Gdy jest 30 stopni celcjusza na zewnątrz, to ja jeździłem w ortolanie. Gdy Kończyłem moja 2 godzinną jazdę po górach i lasach to koszulka kleiła się do pleców, ale takim sposobem wytapiałem tłuszcz z brzucha i całego ciała.

Gdy już zaczniesz ćwiczyć brzuch

Gdy już zaczniesz ćwiczyć brzuch, po zrzuceniu tłuszczu, to zacznij od aerobiczna szóstka weidera :)

Podejmując chęć szybkiego schudnięcia z brzucha, nie pozostaje ci drogi czytelniku podkasać rękawy i szczere chęci. Gotowy przepis na szybkie schudnięcie z brzucha masz powyżej, A zawsze to możesz skorzystać z mojego poradnika ;)

kliknij tutaj
This entry was posted in ćwiczenia odchudzające, jak schudnąć z brzucha, Jak szybko schudnąć, skuteczne odchudzanie and tagged , , , . Bookmark the permalink.

One Response to Jak szybko schudnąć z brzucha

  1. Pingback: Jak szybko schudnąć czyli 10 kg w miesiąc ? | Jak szybko schudnąć ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>